Programme Details

  • Cookie Return Time

    PPS (Sale): 30d 0h
    PPL (Lead): 30d 0h

  • Mobile Optimised

    Yes

Summary

Lampy jest światowym liderem w sprzedaży lamp i oświetlenia w branży oświetleniowej. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych producentów i projektantów ponadto posiadamy wyjątkowe oświetlenie i szeroki wybór akcesoriów.

Lampy PL Description

Lampy.pl – Światło w każdym miejscu zapewnia wiodący w Europie sklep z lampami i oświetleniem

Każdy człowiek - prywatnie czy zawodowo - potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, czy to do mieszkania, do pracy, do pomieszczeń biurowych lub firmowych. Lampy i oprawy oświetleniowe muszą przy tym spełniać najróżniejsze wymagania. Odpowiednia jasność, wykonanie najwyższej jakości, stylowe, autentyczne wzornictwo i profesjonalne lub fascynujące efekty świetlne to tylko niektóre z nich.

Tak jak indywidualne są wymagania, tak również indywidualny jest asortyment sklepu internetowego z oświetleniem: Lampy.pl.  Ponad 40.000 lamp i opraw oświetleniowych przybliżają realizację indywidualnego projektu oświetleniowego. Klient osiąga ten cel dzięki istocie firmy Lampy.pl jaką jest fachowa obsługa klienta zarówno online jak również telefonicznie.Państwo, jako Uczestnicy programu partnerskiego Lampy.pl czerpiecie korzyści z tego fascynującego świata oświetlenia, ponieważ zachwycacie swoich gości i znacie właściwy adres do realizacji projektów oświetleniowych. Proszę zacząć działać jako nasz Uczestnik programu partnerskiego w zakresie lamp i opraw oświetleniowych i oferować Państwa gościom światło do mieszkania, życia, do pracy i po prostu - dla dobrego samopoczucia!

Korzyści, które mogą Państwo osiągnąć dzięki współpracy partnerskiej z Lampy.pl

» 40.000 lamp i opraw oświetleniowych wewnętrznych, zewnętrznych jak również oświetlenie do przestrzeni publicznej
» nowoczesne technologie oświetleniowe, jak na przykład żarówki LED
» fascynujące lampy designerskie markowych producentów
» kreatywne oświetlenie na każdą kieszeń z efektami świetlnymi i wiele więcej
» ponad 10 lat doświadczeń profesjonalnej działalności na rynku oświetleniowym
» fachowa obsługa klienta online lub telefonicznie
» ciągle nowe promocje, konkursy z nagrodami i oferty specjalne
» niski procent zwrotów towaru sklepu internetowego, działającego na płaszczyźnie międzynarodowej 
» Banery mobilne w popularnie stosowanych rozmiarach
» Atrakcyjny model prowizji na bazie CPO: 5% przy zamówieniach z wykorzystaniem kodu rabatowego, 8% przy zamówieniach bez kodu rabatowego
» materiały reklamowe najwyższej jakości
» newslettery i partnerzy do bezpośredniego kontaktu dla Uczestników programu partnerskiego affiliate@lampy.pl 

 

Zapiszcie się  Państwo również do innych naszych programów partnerskich poprzez Awin:

Lampenwelt.de (ID: 5555), Lampenwelt.at (ID:16009), Lampenwelt.ch (ID:15978), Lampen24.nl (ID:15988), Lampegiganten.no (ID:15986), Lampegiganten.dk (ID:15987), Lamp24.se (ID:16245), Luminaire.fr (ID:7498), Lights.co.uk (ID:7574), Lampara.es (ID: 18856), Lampade.it (ID: 19121), Lampen24.be (ID:10152), Lights.ie (ID: 10896)

 

 

Program afiliacyjny nie zezwala na rozpowszechnienia reklamy słownej marki lampy.pl oraz wszelkich innych wariantów i kombinacji. Niestosowanie się do wyżej wymienionych zaleceń skutkować będzie zawieszeniem prawa do stosowania łącza URL www.lampy.pl

Reklamowanie programu partnerskiego poprzez wiadomości spam  jest stanowczo zabronione. Odbiorca musi zadeklarować uprzednio zgodę na otrzymanie wiadomości marketingowej "opt-in" . Przesłane wiadomości marketingowe w żadnym wypadku nie mogą sprawiać wrażenia, iż zostały dostarczone przez www.lampy.pl Ponadto osoba wysyłająca wiadomość musi być wyraźnie rozpoznawalna jako autor wysyłki.

Obowiązuje bezwzględny zakaz zamieszczania stron pornograficznych, nielegalnych, treści niezgodnych z obowiązującym prawem Rzeczypospolitej Polskiej, obraźliwych, lekceważących, rasistowskich, ekstremistycznych, naruszających zasady etyczne, o charakterze politycznym, deprawujące młodzież, promujące narkotyki lub o tematyce alkoholowej.  

Publikowanie kodów rabatowych, które nie są zdeponowane w programie partnerskim jest zabronione. Ponadto niedozwolone jest kopiowanie kodów promocyjnych z innych witryn (bądź od innych wydawców). Zgodnie z prawem wszystkie niezgodne zamówienia, zawierające cudzy kod rabatowy zostaną anulowane ze skutkiem natychmiastowym i/bądź współpraca zostanie zaprzestana bez wcześniejszego uprzedzenia.

Po zakończeniu współpracy partnerzy afiliacyjni zobowiązani są do usunięcia wszystkich odnośników oraz materiałów reklamowych Lampy.pl ze swojej strony internetowej.  W przypadku naruszenia reguł, zastrzegamy sobie prawo do podjęcia kroków prawnych.